Profesionálne kurzy pre firmyProgram je určený pre firmy, ktoré vyžadujú flexibilitu a kvalitu, ktorý sa organizuje na základe záujmu a požiadaviek firiem. Obsah kurzu je upravený z hľadiska definovania potrieb jednotlivých pozícií a pracovísk. Zaistíme vyhodnotenie výsledkov jazykovej úrovne účastníkov a vypracujeme optimálny projekt jazykového vzdelávania zamestnancov s cieľom dosiahnuť čo najefektívnejší výsledok. Jednotlivé kurzy môžu byť ukončené skúškou a vydaním osvedčenia o absolvovaní kurzu. Výučba môže prebiehať buď v priestoroch objednávateľa alebo v priestoroch našej jazykovej školy.

 

Dĺžka firemného programu sa odvíja od intenzity štúdia, pokročilosti študentov a individuálnych požiadaviek spoločnosti. V prípade záujmu o viac informácií alebo o bezplatnú a nezáväznú ukážkovou hodinu s naším špeciálne vyškoleným lektorom, kontaktujte nás. Skúsení domáci aj zahraniční lektori uplatňujú inovačné a interaktívne metódy výučby s dôrazom na komunikatívny prístup vzdelávacieho procesu. Náš tým je vám plne k dispozícií.

 

Cena, čas, trvanie kurzu podľa dohody

Chceli by ste si zlepšiť svoju angličtinu alebo nemčinu? Nemáte čas na kurz v jazykovej škole?Tak potom online Skype kurzy sú pre vás  najlepšou voľbou. Prispôsobte si kurz vašim potrebám a  osobnému časovému harmonogramu. Stačí sa len pripojiť.

novinky logo-footer

Jesenné jazykové kurzy

LENOX_SCHOOL
Zapíšte sa do nových kurzov anglického jazyka. Začíname už v týždni...
čítaj viac